Ana Sayfa » Personel Alımı 2014 » Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Personel Alımı

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Personel Alımı

7 Şubat 2014

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu’nda çalışmak ister misiniz?Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu iş başvurusu ve Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu personel alımı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmanız için Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu insan kaynaklarını araştırdık.Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu iş başvurusu yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Türkiye’de yoksul, korunmaya muhtaç, kimsesiz çocuklara ve ailelere bakım, eğitim, sağlık ve kültürel anlamda destek vermek için oluşturulmuş bir kurumdur. Birçok sorun yaşayan ve artık hayata karşı ayakta durmakta zorlanan insanların barınma, yeme-içme gibi konularda kendi ihtiyaçlarını karşılayamamasından sebeple Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumundaki personeller tarafından destek görmektedir.

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumundan desteğe ihtiyacı olan kişilere daha iyi hizmet vermek ve daha çok kişiye ulaşabilmek amaçlı personel alımı yapılacaktır. Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu personel alımları başvuru sahiplerinin hangi alanda eğitim gördüklerine ve hangi alanda kendilerini daha iyi ifade edebileceklerine göre değişmektedir. Ancak tüm başvurularda aranan ortak özellik şefkatli, dürüst, iyi iletişim kurabilen ve sabırlı olunmasıdır.

Aramalar
memur alımı, personel alımı, eleman alım, iş ilanları, iş başvurusu, başvuru formu
8 Yorum
 1. seyhan esgin 2 ay önce

  kpss sınavından 57 puan aldım işe ihtiyacım var ilgilerinizi bekliyorum

 2. oya 2 ay önce

  İyi güzel yazmışsınız da nereye başvuru yapılacak nasıl yapılacak bunlar hakkında bir bilgilendirme de yapsaydınız daha iyi olmazmıydı.Şuan da sadece yazıyı okumakla kaldım.

 3. duygu 2 ay önce

  çocuk gelişimi ve eğitim mezunuyum 5 yıl milli eğitime bağlı çalıştım çocuk esirgeme kurumunda çalışmak istiyorum 0534 604 06 41

 4. özlem YILMAZ 2 ay önce

  çocuk gelişimi mezunuyum 2çocuk annesiyim bende çocuk esirgeme kurumlarında çalışmak istiyorum nereye baş vurcağımızıda yazarsanız sevinirim

 5. emine 2 ay önce

  merhaba emine ben çocuk gelişimi mezunuyum eğer izniniz olursa sizinle çalışmak istiyorum tam olarak nereye başvuracağımızı göremedim ama ilgilenirseniz çok sevinirim.

 6. Aysun 2 ay önce

  Cocuk gelişimi mezunumun sosyal esirgeme kurumlarında çalışmak çok istiyorum

 7. Gürcan özgür 1 ay önce

  Merhaba.okul öncesi Öğretmenliği lisans mezunuyum.milli eğitimde 6 sene sözleşmeli olarak görev yaptım.çocukları ve mesleğimi çok seviyorum.sevgi evlerinde çalışmak istiyorum. Anyalyada nereye başvuracağım konusunda bilgilendirirseniz sevinirim.

 8. elvan 1 ay önce

  Sevgi evlerinde calismak istiyorum deneyimliyim.erzurumda ikamet ediyorum ilgilenirseniz sevinirim


Yorum yaz
*
**

* Lütfen telefon numaranızı paylaşmayın.