Etiketler:, , , , , , , , , ,

12 ay ago

Oyak-Renault Personel Alımı İş Başvurusu 2013


Oyak-Renault İş Başvurusu 2013
Otomobil üreticisi Renault 1969’da, Oyak ve Yapı Kredi Bankası ortaklığı ile kurulan Oyak-Renault Otomobil Fabrikaları da iki yıl sonrasında faaliyete geçti. Şirket, Renault marka binek araçlarının ve mekanik parçalarının üretimi ve ihracatını gerçekleştirirken ülke ekonomisine de ciddi katkıda bulunuyor. Şirketin toplam çalışan sayısı beyaz yaka statüsünde 1315, mavi yaka statüsünde ise 4884’tür.
Türkiye’nin yerli otomobil üretici firmalarından Oyak-Renault Otomobil Fabrikaları, Bursa’da üretim yapıyor. Oyak Reno Bursa üretim tesisleri,
292 bin 805 metrekaresi kapalı, 9 bin 576 metrekaresi yeşil alan olmak üzere 510 bin 575 metrekare üzerinde kurulu dev tesislerinde son teknoloji standartlarında üretim yapıyor. Bursa fabrikasında imalat sürecinde; pres, kaporta, boya, montaj ve mekanik olarak üretimler sürdürülüyor. Bugün yıllık 360.000 otomobil üretim kapasitesi ile Renault’nun Batı Avrupa dışında en yüksek kapasiteye sahip endüstriyel tesisidir. Oyak Reno Bursa’da bulunan üretim tesislerinde çalışmak üzere mesleki eğitim almış kadın ve erkek adaylar arıyor. Siz de otomotiv sektörünün lider kurumlarından biri olan Oyak- Reno’da çalışmak ister misiniz?
Oyak-Renault Otomobil Fabrikalarında görev almak isteyen adayların aşağıdaki şartlara haiz olmaları gerekmektedir.
Otomotiv sektöründe çalışmaya istekli,
Anadolu Meslek Lisesi, Anadolu Teknik Lisesi, Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise’lerin
• Makine Teknolojisi,
• Metal Teknolojisi,
• Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri bölümlerinden mezun elemanlar aranıyor.
Oyak – Renault iş başvuruları
Oyak – Renault, işe alımlarda internet kanalıyla yapılan başvuruları dikkate almaktadır. Başvuruların İnsan Kaynakları‘na ulaşması ile birlikte işe alım süreci başlıyor.
Oyak – Renault İş başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.